Coral Travel Turist Centrum

vidiecka turistika v Malých Karpatoch

English Slovensky

Vianočné výlety 2018

Vianočná Budapešť

 

Najprv navštívme najväčšie morské akvárium a tropicarium v strednej Európe. Budeme pozorovať pestrofarebný podmorský svet a na vlastné oči uvidíme žralokov, aligátorov, hadov a jašterov. Poobede sa potúlame historickou Budapešťou a navštívime vianočné trhy.

 

Cena na osobu: 30€ z Trnavy, Pezinka okolia a Senca a z Bratislavy

V cene je zahrnuté: doprava, poistné, vstupné Tropicarium, sprievodca, DPH, cena platí od 38 osôb, 2-3 učitelia zdarma, ostatní dospelí 33€

 

Vianočná Viedeň 

Poďte s nami navštíviť predvianočnú Viedeň. Je sviatočná, elegantná a vianočné ošatenie jej pristane. Najprv sa potúlame starým centrom a navštívime Prírodovedné múzeum , ktoré založil cisár František I. a zbierky patria k najväčším na svete. Poobede navštívime viedenské vianočné trhy. Tento výlet môže byť skombinovaný i s návštevou čokoládovne v Kittsee, kde sa pozriete ako sa vyrába táto sladká lahôdka, niektoré druhy budete môcť ochutnať a samozrejme aj nakúpiť. V prípade záujmu návšteva obchodného centra.

 

 

Cena na osobu: 17€ z Bratislavy, z Pezinka okolia a Senca, 19€ z Trnavy

 

V cene je zahrnuté: doprava, poistné, sprievodca, DPH, cena platí od 38 osôb, 2-3 učitelia zdarma

 
 

Vianočné Brno

Poďte zažiť vianočnú atmosféru trhov na Morave !!!Najprv navštívme unikátne a u detí veľmi obľúbené Technické múzeum. V múzeu môžete vidieť historické hodiny, vozidlá, vodné motory, mlyny, turbíny, parné motory, leteckú históriu, históriu spracovania kovov- nožiarstvo, uličku remesiel, históriu telegrafov, telefónov.... V prípade, že ste  Technické múzeum už navštívili, môžme navštíviť zábavný vedecký park VIDA. Poobede sa potúlame historickým Brnom a navštívime najväčší vianočný trh Moravy – na „Svoboďáku“, ale aj veľmi obľúbený komornejší vianočný trh na „Zelnom rynku“...

 

 

Cena na osobu: 20€ z Pezinka okolia,  Bratislavy, Senca a Trnavy, 

 

V cene je zahrnuté: doprava, poistné, vstupné Technické múzeum, DPH, cena platí od 38 osôb, 2-3 učitelia zdarma Doplatok VIDA park +1 Eur (21 Eur) 

    

V prípade záujmu Vám zorganizujeme i návštevu vianočnej Prahy a ďalších európskych miest !

 

Vianočne výlety plagát

© 2008 Mediahost.sk

NAJ.sk